У суботу та неділю у Івано-Франківську Комісія „Душпастерської місії Івано-Франківської єпархії УГКЦ у сфері Охорони здоров ” я” організовує Духовні відновини по храмах Івано-Франківської єпархії під назвою „Рух за тверезусть”. Духовні віднови проводитимуться в Катедральному соборі Воскресіння Господнього.
Офіційна статистика алкогольнозалежних по Україні: більше 900 тисяч!
Рух „За тверезий спосіб життя”, зароджений в УГКЦ, є протидією споюваня українців. Йдеться про психофізичне здоров ” я нації. Хочемо підкреслити, що акція на є боротьбою суто „проти” вживання алкоголю. Мета духовно-просвітницька – виховувати вільних, тверезомислячих людей, відповідальних за себе, таких, якими Господь Бог створив.
Мета проведення Духовних віднов: 1 – просвітницька: формування стійкого переконання про красу та добробут „тверезого способу життя”; 2 – духовна: спільна молитва за людей узалежених від алкоголю, духовна допомога співузалежненим.
Маштабність акції має обійняти всі гілки суспільства: районні державні адміністрації, місцеві ради, освіту, медицину, громадські організації, ЗМІ і т.д. Очікуємо на виявлення ініціативи.
Графік проведення Духовних віднов.
Субота, 15 вересня 2007 року, 18:00 – занесення ікони до Катедри; 19:00 – Акафіст перед іконою „Неспита Чаша Матері Божої” та вступна проповідь отця-капелана; Велика Вечірня; 20:00 – Програма 12 кроків до тврезості (група Анонімних алкоголіків; Ал – анон).
Неділя 16 вересня:Божественна літургія із особливим поминанням за алкогольно залежних; Проповідь священика – капелана про духовні та психологічні анслідки зловживання алкоголем; По закінченні Літургії – у храмі доповідь лікаря-нарколога (психолога); Кінцева молитва за алкогольнозалежних і благословення вірних; 16:00 – конференція для всіх деканальних священиків.