В м. Івано-Франківську в період з 20 по 23 вересня 2007 року перебуватиме делегація Хша нівської Економічної палати (Польща). Метою візиту є знаходження ділових партнерів, налагодження бізнесових стосунків з підприємствами нашого міста.
До складу делегації входять:
У випадку виникнення зацікавленості в організації зустрічі з представниками делегації чи з метою отримання додаткової інформації просимо звертатись у відділ промисловості та інвестиційного супроводу управління економічного та інтеграційного розвитку: т./ф. 55-19-55, e . [email protected] .