6-9 вересня 2007 року делегація м. Івано-Франківська на чолі з заступником міського голови п. З.Федорук взяла участь у заходах з нагоди відзначення Днів міста Тирговіште (Румунія). Проведено ряд офіційних зустрічей із представниками ділових кіл міста, презентовано економічний потенціал м. Івано-Франківська на засіданні місцевої муніципальної ради, досягнуто домовленості про участь окремих румунських бізнес-структур в інвестиційному форумі в м. Івано-Франківську. Крім ряду офіційних зустрічей, делегація відвідала Національний музейний комплекс «Королівський суд», мистецькі галереї, музей історії та ін. Візит відбувся в рамках налагодженої співпраці та укладеного в травні 2005 року Меморандуму порозуміння між громадою міста Івано-Франківська і громадою міста Тирговіште.
В рамках аналогічних угод найближчим часом плануються наступні візити офіційних делегацій міста Івано-Франківська:
1. Дільниця Охота м. ст. Варшави (Польща) – культурно-мистецький фестиваль, 18-23 вересня.
2. Сєрпухов (Росія) – День міста, 21-23 вересня.
3. Бая Маре (Румунія) – День міста, 27 вересня - 1 жовтня.
4. Орадеа (Румунія) – День міста, 9-12 жовтня.