Диплом всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2007 року» отримало Івано-Франківське обласне державне об ’ єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, торгова марка Княгинин.
Від тепер підприємство офіційно володіє статусом виробник кращих вітчизняних товарів 2007 року. Окрім того кращими алкогольними напоями визнано настоянку «Княгинин Джин», горілку «Княгинин Голд» та горілку «Карпатська особлива». Це чергова винагорода, яка вже вкотре підтвердила, що продукція торгової марки «Княгинин» найкраща, це визнають як спеціалісти так і населення. Це заслуга всього колективу, де працюють спеціалісти високого рангу, люди, які вкладають у роботу свою душу.
Почесні винагороди підприємство отримало на Всеукраїнській загальнодержавній виставці «Барвиста Україна», яка тривала в м.Києві. Переможців конкурсу компетентне журі визначало за кількома критеріями, зокрема: екологічна безпека товару, застосування сучасних технологій у виробництві, а також реалізація товару у регіонах України та поза її межами. То ж не дивно, що продукція ТМ «Княгинин» перемогла. Адже на підприємстві дотримуються давніх традицій, у виробництві використовують лише природні добавки.
Винагород, дипломів, золотих медалей у колекції підприємства вже чимало, втім підприємство й далі шукає новинки. Вже у найближчі дні на полицях Івано-Франківських крамничок буде смачний напій під назвою «Сяйво Карпат», який має лікувальні властивості.
Підприємство з кожним роком розвивається все більше, а це і податки в державну казну, і робочі місця, і якісний товар для населення. Так за перше півріччя цього року вироблено горілчаних напоїв на суму понад 19 млн. грн.
Торгова марка «Княгинин» - якість перш за все, прибуток – її похідна! Торгова марка «Княгинин» - це 130 років традицій та якості!