У період 3-7 вересня 2007 р. з робочим візитом у місті-партнері Рибніку (Республіка Польща) перебувала офіційна делегація з м. Івано-Франківська, яку очолював міський голова Віктор Анушкевичус.
Під час візиту відбулися зустрічі міського голови з Президентом п.Адамом Фудалі та представниками органів самоврядування міста Рибніка.
У економічних дискусіях щодо визначення напрямків співпраці з`явилися нові бачення розвитку двосторонніх відносин між нашими партнерськими містами у галузі
економіки, залучення інвестицій,
культури, туризму а
також у
інтеграційних процесах наших міст.
Офіційною делегацією м. Івано-Франківська налагоджено тісні контакти з представниками бізнесових кіл та Торгово-промисловою палатою міста Рибнік. На цих зустрічах було
представлено можливості підприємців регіону у галузі комунальних послуг, будівництва та обслуговування доріг, будівельної галузі. Також представлено інвестиційні проекти та способи залучення інвестицій у місто Рибнік.
У ході зустрічі з Президентом міста Рибніка представникам делегації нашого міста запрезентовано сучасну систему документообігу та звітності в органах самоврядування та виконавчої влади. Делегація міста Івано-Франківська ознайомилась з найважливішими інвестиційними об`єктами міста.
Підчас робочого візиту відбулась зустріч з дирекцією сучасної Рибницької музичної школи та її кращими вихованцями, які представили свої мистецькі досягнення.