У суботу 1 вересня на майдані Шептицького відбувся урочистий молебень за успішний новий навчальний рік для учнів, студентів вчителів та викладачів краю. В заході взяли участь представники трьох традиційних християнських конфесій краю. Особливо розчулило краян архієрейське благословення єпископа - ординарія Івано-Франківської єпархії УГКЦ діточок першокласників, для яких розпочалась нова, найцікавіша сторінка життя.