У центральній частині міста
на "Валах" з'явився новий дитячий майданчик. Наразі це 16 місце для відпочинку дітей в Івано-Франківську, повідомили у прес-службі міськвиконкому.
Більшість дитячих майданчиків встановлені на околицях міста. Тепер діти мають змогу бавитися в самому центрі, каже міський голова Віктор Анушкевичус. І додає - в історичній частині міста поруч із Палацом Потоцьких - вдале місце для відпочинку. Тут є гойдалка, пісочниця у вигляді ромашки, качелі-каруселі, а також гірка. Увесь майданчик зображений у яскравих кольорах.
Івано-франківській малечі подарунок до вподоби. Втім, як зазначають батьки, йому не вистачає штучного килима-покриття. Адже після дощів грунт розмиє і утвориться багнюка.
Загалом зведення майданчику обійшлося спонсорам у понад 50 тисяч гривень, зазначила керівник обласної філії Райффайзен Банку Галина Старчевська.
Оксана Дудій