31 серпня та 1 вересня 2007р. виконавчим комітетом міської ради організовано заходи, приурочені до святкування Дня підприємця.
В п’ятницю 31 серпня в приміщенні кінотеатру “Люм’єр” відбулися урочистості, в яких взяли участь підприємці, керівники малих і середніх підприємств, керівники банківських структур, депутати міської ради, міський голова тощо. З нагоди святкування Дня підприємця та за особистий внесок у розвиток підприємництва міста десять підприємців та керівників підприємств нагороджено подяками міського голови (підприємці К. Рубановський, В. Скулінець, А. Задольна, М. Гриців, С. Луценко, директор ТзОВ „Прикарпатський торговий дім” Я. Сухоребський, директор ПП „Вовчук” В. Вовчук, голова правління ТзОВ „Залізнична пекарня” М. Карач, директор приватного підприємства туристичний оператор «Кей» В. Орлова, директор ТзОВ «Будмакс” Л. Шкрібляк).
Привітання та нагородження отримали підприємці від Івано-Франківської редакції ділового тижневика “Статус. Економічні відомості. Захід”. Сім суб’єктів підприємництва нагороджені від редакцією ділового тижневика (власник приватного підриємства «Вест-МІМ», торгова марка «Керамбуд» І. Маланюк, директор ПП «Скол» В. Колковський, директор ТзОВ «Порса» О. Заріцький, директор ТзОВ «Коло Лтд» Р. Шпук, директор ТзОВ «Захід-Сталь» В. Босий, співвласники СП ТзОВ «Авалон» І. Поповскі та Е. Кодзаєв).
Почесною грамотою Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва нагороджено підприємця Гасимова Ріяфета Садиг-огли.
Підприємців привітали міський голова В. Анушкевичус, заступник міського голови З. Федорук, голова постійної депутатської комісії з питань промисловості, підприємництва, торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування Я. Бачкур, голова Представництва Держкомпідприємництва в області Г. Говорков, редактор Івано-Франківської редакції ділового тижневика “Статус. Економічні відомості. Захід”, від підприємців І. Олексюк, Л. Шкрібляк, директор Івано-Франківської обласної дирекції ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» Г. Старчевська.
Усі присутні отримали подарунки від редакції тижневика “Статус” та кінотеатру “Люм’єр”.
В продовження святкування на наступний день 1 вересня відбулася І спартакіада, приурочена до Дня підприємця, серед збірних команд суб’єктів підприємництва, депутатів міської ради, працівників виконавчого комітету міської ради.
В спартакіаді взяли участь 6 команд:
- команда від СП ТзОВ “Авалон”;
- команда від ПП “Карпати-Холод”;
- команда від асоціації фізичних осіб-підприємців;
- команда від суб ’ єктів підприємництва “Форум”;
- команда від ЗАТ “Альфа-банк”;
- збірна команда від депутатів міської ради та працівників виконавчого комітету міської ради.
Учасники змагань виборювали перемогу у таких видах спортивних змагань, як волейбол, міні-футбол, настільний теніс, кульова стрільба.
І місце з волейболу заняла команда ПП “Карпати-Холод”, ІІ – команда міської ради, ІІІ – СП ТзОВ “Авалон”.
З міні-футболу місця розподілились наступним чином: І місце – ПП “Карпати-Холод”, ІІ місце – ЗАТ “Альфа-банк”, ІІІ місце – команда “Форум”.
В настільному тенісі призові місця зайняли представники збірної команди міської ради (І та ІІ місця) та СП ТзОВ “Авалон” (ІІІ місце); в кульовій стрільбі серед чоловіків і жінок – команда міської ради (І та ІІІ місце серед жінок та ІІ місце серед чоловіків), команда СП ТзОВ “Авалон” (ІІ місце серед жінок та І місце серед чоловіків), команда “Форум” (ІІІ місце серед чоловіків).
В загальнокомандному заліку призові місця вибороли збірні команди міської ради (І місце), ПП “Карпати-Холод” (ІІ місце), СП ТзОВ “Авалон” (ІІІ місце). І V місце посіла команда “Форум”, V - команда ЗАТ “Альфа-банк”, VI - команда асоціації фізичних осіб-підприємців.