30 серпня – 01 вересня 2007 року в місті Івано-Франківську перебувала офіційна делегація з партнерського міста Люблін (Республіка Польща), яку очолили Голова ради міста Любліна п. Пьотр Дрехер та Секретар міста Любліна п. Кшиштоф Лонтка. Навчальний візит відбувся в рамках впровадження спільного українсько-польського проекту «Розробка стратегії транскордонної співпраці Люблін – Луцьк – Львів – Івано-Франківськ», що фінансується Програмою закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща на 2007 рік. Стратегія повинна стати ефективним та дієвим інструментом для залучення технічної допомоги Євросоюзу на виконання заходів в трьох пріоритетних напрямах Програми транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна 2007-2013:
- Підвищення конкурентоспроможності прикордонних територій
- Покращення якості життя
- Розбудова мережі для співпраці «громада-громаді»
Членів делегації (16 осіб) привітали міський голова м. Івано-Франківська п. Віктор Анушкевичус та заступник міського голови п. Зінаїда Федорук.
Робота з польськими експертами проводилася в групах по напрямах:
Група 1. Розвиток підприємництва, залучення інвестицій, маркетинг, громадські організації
Група 2. Міжнародні зв’язки, проектна діяльність
Група 3. Розвиток місцевих ініціатив, освіта та наука, культура, туризм, архітектура
Основною метою було напрацювання тематик потенційних спільних українсько-польських проектів.
На зворотному шляху до Польщі, для представників делегації проведено екскурсію у с. Бубнище Болехівської міської ради, де вони мали можливість ознайомитися зі Скелями Довбуша.