8-9 вересня 2007
р. в Івано-Франківську на майдані Шептицького за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради втретє відбудеться фестиваль «Карпатський вернісаж».
Фестиваль неофіційно отримав статус родинного свята, адже учасники заходу – і народні умільці, і художні колективи – протягом двох днів працюватимуть з тим, щоб відвідувачі, незалежно від віку і статі, змогли отримати максимум задоволення та інформації. Кожен гість, ступивши на майдан Шептицького, стає також і учасником, маючи змогу спробувати себе у майстер-класах.
На фестиваль зареєструвалися понад 200 учасників з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької областей та АР Крим. Гості фестивалю – майстри з Росії.
Це родинне свято української творчості спрямоване на підтримку діяльності народних майстрів України. Серед завдань фестивалю - популяризація унікальних традицій та культури нашої держави серед мешканців та гостей Івано-Франківщини. У рамках фестивалю заплановано представлення українських народних ремесел (в т.ч. різьба по дереву, ткацтво, вишивка, писанкарство, гончарство, лозоплетіння, твори художнього мистецтва, ліжникарство та інші).
Відкриття фестивалю відбудеться 8 вересня о 11.30 за участю Державного Академічного Гуцульського Ансамблю Пісні і Танцю (художній керівник та головний диригент – народний артист України Петро Князевич, головний балетмейстер – заслужений артист України Іван Курилюк).
В суботу 8 вересня в конференц-залі Регіонального туристично-інформаційного центру демонструватимуться відео-фільми про особливості культури, традицій, ремесел та етнографії Карпатського регіону.
Протягом двох днів на центральній сцені майдану Шептицького свої заходи проводитимуть партнери фестивалю:
- Газета для всієї родини «Порадниця» - приємні несподіванки для учасників фестивалю;
- ЗАТ «Оболонь» - конкурс національного костюму серед відвідувачів;
- Крамниця «Любава» - акція для народних майстрів;
- Мистецька формація «Форумс» - майстер-клас з живопису для наймолодших гостей;
- Газета «Галичина» - презентація народних колективів та виконавців області.
В рамках фестивалю:
- уроки народного промислу від учасників,
- виступи художніх колективів,
- інші приємні несподіванки.
Генеральні партнери: ВАТ “Прикарпаттяобленерго” та фінансова компанія “ ДЕКРА”.
Генеральний медіа-партнер: всеукраїнська газета для всієї родини “ Порадниця”.
Генеральний спонсор: банк « Хрещатик».
Генеральний інформаційний партнер: ТРК «Вежа».
Комунікаційний партнер: Бюро рекламно-інформаційного забезпечення.
Прийматимуть учасників фестивалю готелі “Надія”, туркомплекс “Прикарпаття”.
Офіційний перевізник фестивалю «Мерседес-Таксі».
Волонтерська підтримка – Інститут туризму і менеджменту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.
Детальну інформацію про фестиваль можна дізнатися в офісі виконавчої дирекції Ради з туризму Карпатського регіону та РТІЦ вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ, 76004, тел. (0342) 502474, e-mail: ng @tourism -carpathian .com .ua , www.tourism-carpathian.com.ua