Село Крихівці розташоване у приміській зоні м. Івано-Франківська по обидві сторони автомагістралі (дороги) Івано-Франківськ – Богородчани. Віддаль центру села від центральної частини Івано-Франківська становить приблизно 3,5 км.
Загальна площа земель с. Крихівці – 830 га, з них під військовими об»єктами 257 га, а ще 44 га віддано під садово-городні кооперативи. Станом на 01.01.2007 року у селі проживає 4596 жителів, на обліку сільської ради 1436 господарств, 23 багатоквартирних будинки.
Заснування села датується 1441 роком. Походження назви села ще досліджується. До 1772 року наш край перебував у складі Польщі. Село Крихітці, як і навколишні села, у 1691 – 1751 належало магнату Йосипу Потоцькому. Відомо, що у 1884 році село належало поміщику Ромашкану.
Після скасування у 1848 році кріпосного права у селах Галичини розростається рух селян за свої політичні та національні права, за освіту місцевого населення. Не були осторонь цих подій і жителі с. Крихівці. У 1885 році у селі відкрито 2-х класну народну школу. З часом набрали сил громадські організації «Союз Українок», «Просвіта», спортивне товариство. Великий вплив на розвито національної культури та освіти жителів того часу мала церква. Парохом села у 1918 – 1952 роках був о. Іван Ісаїв
На початку XX століття в селі проживало 13 96 українців, 77 поляків, 39 євреїв. Громада села – той осередок, в якому жителі села зберігали рідну мову, віру, звичаї в передавали їх від покоління од покоління, а село – живий організм, який разом з жителями села розвивається, оновлюється. Розвиток села призупинила ІІ світова війна і трудні повоєнні роки.
Сьогодні Крихівці, як і вся Україна, переживає своє економічне, соціальне і національне оновлення. На території села діють приватні підприємства, ковальський цех (п.п. Шпак Я.С.), пилорама (п.п. Комісарук А.М.), майстерня з фарбування автомобілів (п.п. Гриш Д.М.), майстерня по ремонту автомобілів та автомобільних шин (п.п. Сергенюк М.В. та Сергенюк М.М.). діють на території села ринок з продажу автомобільних запчастин, бензозаправна та газозаправка автомобілів, продовольча магазини місцевих підприємців. Розбудовується центр та околиці села.
Пишається село новозбудованим приміщенням школи, яка з 1994 року стала середньою. За попередні 1996 – 2006 роки середню освіту здобули 474 учні, серед них 20 «золотих» медалісті і 13 – «срібних».
Більшість випускників школи закінчили або навчаються у вищих навчальних закладах, а саме: 85 – у Прикарпатському університеті, 92 – в Університеті нафти і газу; 32 – у Медичній академії; 4 – у школі міліції; 2 – у Духовній семінарії. Очолюють педколектив школи директор Якимчук Д.М. та завуч школи Івасів М.Д.. завуч по позакласній роботі Тимків О.І. Доброго слова заслуговує позакласна робота у школі (гуртки, факультативні заняття, спортивні секції, шкільний хор «Прикарпаття» під керівництвом Н.П. Галуги).
В Народному домі села творчо працюють драматичний гурток (керівник Яковишин В.Б.), студія сучасного спортивного танцю «Гравітація» (керівник Болдіна В.О.), чоловічий ансамбль «Джерело» (керівник І.В. Малик), футбольна команда «Хортиця» (керівник Влашин І.В.). За високий рівень майстерності вистав і виконавську майстерність аматорів драматичного гуртку села у 2001 році присвоєно звання «Народний аматорський театр».
Добросовісно працюють і обслуговують жилетів села колектив ФАПу (завідувач лучків В.І.) та колектив відділення зв»язку (завідувач Владин Д.М.), сільська бібліотека (завідувач Малик О.В.)
Під опікою отця Володимира Чорнія сільський храм церкви «Успіня Матері Божої» є авторитетним центром духовності села. При церкві діє багато чисельний церковний хор (керівник Ткачук В.С., староста хору Дівич Я.М.).
Церква, школа, пам»ятник Т.Г. Шевченкові, символічна «Могила» - пам»ятник борцям за волю України, - природно утворюють гармонійний центр села Кихівці.
З волі Всевишнього життя села, хоч із певними труднощами, йде в руслі сьогодення, а руслі забезпечення запитів і потреб села.
За роки незалежності України місцеве самоврядування села очолювали: 1990 – 1994 рр. сільський голова Вацеба Ф.І., 1994 – 2006 рр. Тарафанюк В.І. З 2006 року очолює сільський голова Влашин В.М.