На високому організаційному рівні були проведені спортивні заходи присвячені 16-ій річниці Незалежності України.
Так в період з 22 по 23 серпня 2007 року в КП «муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» проходив Кубок з міні-футболу.
В змаганнях прийняло участь 16 команд з різних мікрорайонів міста та сіл міської ради. Після дводенної напруженої боротьби Кубок міста завоювала команда «Континент». Другим місцем задовольнилася команда Галичинатабак і третє місце поділили команди «Гірка» та «Тонатос».
Не менш напружено проходив турнір з тенісу на цьому ж спортивному комплексі. В турнірі взяло участь 20 чоловіків та 8 жінок. Переможцем серед чоловіків став Михайло Гергелюк, а серед жінок Алла Волошин.
Обоє переможці нагороджені грамотами та кубками міського спорткомітету.