31 серпня 2007 року в приміщенні кінотеатру «Люм»єр» відбудеться святкування Дня підприємця. В програмі святкування передбачено привітання міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса та нагородження міським головою суб»єктів підприємництва; привітальне слово П. Строїча та Я. Бачкура; привітання від тижневика «Статус» та вручення нагород.
Відбуватиметься святкування в нижній залі кінотеатру «Люм»єр» о 16:00