З нагоди святкування в місті Дня підприємця виконавчий комітет міської ради організовує проведення змагань за участю збірних команд від суб’єктів підприємницької діяльності (приватні підприємці, представники фірм), депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради.
Спортивні змагання відбудуться 01.09.2007 року (початок змагань о 11:00) на базі муніципального фізкультурного оздоровчого центру за адресою вул. Симоненка 13.
1 програмі змагань:
- волейбол (чоловіки, жінки);
- настільний теніс (чоловіки, жінки);
- стрільба з пневматичної гвинтівки (чоловіки, жінки);
- міні-футбол (чоловіки).
Учасники змагань, які займуть призові місця (як в загальнокомандному заліку, так і в розрізі окремих видів спорту) будуть нагороджені призами.