27 серпня в Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди відзначення річниці від дня народження Івана Франка.
Численні івано-франківці в обідню спеку прийшли віддати шану людині, чиє ім’я з гордістю носить наше місто.
Поклавши живі квіти до погруддя Івана Франка, що на однойменній вулиці, колона представників громадськості пішою ходою пройшла до пам’ятника Іванові Франку, що на вулиці Незалежності, де відбулось урочисте віче. У вшануванні пам’яті Великого Каменяра взяли участь голова обласної ради Ігор Олійник, голова обласної державної адміністрації Роман Ткач, міський голова Віктор Анушкевичус, представники громадськості та інтелігенції краю.
Кілька цікавих та змістовних виступів, в яких промовці описали творчий та життєвий шлях Франка супроводжувались чіткими аналогіями з сучасною суспільно-політичною ситуацією, яка нагально потребує таких велетнів духу як Іван Франко. Урочистості супроводжувались чудовими творами поета у виконанні муніципальних колективів міста.