Відділом туризму управління економічного та інтеграційного розвитку та відділом внутрішньої політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради 26.08.07 було організовано колективне сходження (150чол.) на г. Говерла, присвячене до 16-ї річниці Дня Незалежності України.
Під час сходження, в якому приймали участь молодіжні та громадські організації міста Івано-Франківська, на найвищій вершині України було встановлено Державний Прапор та прапор міста.