Неділя 26 серпня 2007 року увійде в історію села Микитинці, як день, коли збулася мрія сільського голови Михайла Сіщука. У селі відкрили пам’ятник Степанові Бандері.
Ідея спорудити пам’ятник провідникові ОУН-УПА С. Бандері в Микитинцях у нинішнього сільського голови Михайла Сіщука виникла ще у далекому 1991 році, коли країна ще тільки виборювала свою незалежність. Тоді Михайло Сіщук та отець Петро Скрипник, який сьогодні є парохом УГКЦ в с. Підпечари, насмілилися вчинити сміливий вчинок – організували козацький похідна Зелені свята. На конях двоє дурів їхали з Микитинців аж до пошти обласного центру у козацькій формі. Михайло Сіщук пригадує, що люди вітали їх кінний похід, фотографували. Тоді, каже нинішній сільський голова, і загорівся бажанням спорудити у рідному селі пам’ятник провідникову ОУН-УПА.
Проте мрія здійснилася лише тепер, коли Михайло Сіщук став сільським головою. Створив погруддя талановитий скульптор Василь Вільщук, а рушійною силою побудови став Ілько Сливінськи, який вирішив більшість організаційних питань. Він же долучив до цієї справи не лише громаду села, а й народних депутатів. Першим відгукнувся депутат Верховної Ради Зіновій Шкутяк, перерахувавши на спорудження пам’ятника 12,5 тисяч гривень. Згодом долучився міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, депутати міської ради Івано-Франківська Ярослав Бартків, Сергій Васковець.
За зібрані кошти і спорудили погруддя С. Бандері, встановивши його біля церкви дорогою, до школи аби діти йдучи на навчання, минаючи Храм Божий, завжди бачили історичну особу борця, який зробив все для створення нашої незалежної держави і віддав життя за цю ідею.
На відкриття пам’ятника у неділю зібралася вся громада с. Микитинці. Не оминули увагою і люди, які доклали не малих зусиль до спорудження цього пам’ятника. Їм же і випала честь відкрити погруддя С. Бандери.
Окрім пам’ятника С. Бандері в с. Микитині побудовано пам’ятник Лесі Українки, який буде відкрито 1 вересня на подвір’ї школи. І все це, каже сільський голова, завдяки не байдужим людям, до історії та героїв нашої України та невтомним рукам громади села Микитинці.