20-21 серпня 2007 року відбувся візит представників німецької консалтингової фірми «Остконсулт» — пана М.Цибальського та пані Т.Корольової. В ході візиту була проведена зустріч з заступником міського голови п.З.Федорук. Також проведено ряд зустрічей з керівництвом медичних установ міста (Обласна клінічна лікарня, ПМП «Діамеб», «Прімамед», ТОВ «Іводент») по питанню налагодження співпраці німецьких медичних фірм з медичною галуззю міста. Розглядалася можливість створення спільного підприємства, а саме: клініко-діагностичної лабораторії з найсучаснішим обладнанням та технологіями.
Також в рамках візиту проведені зустрічі з керівництвом ВАТ «Промприлад» (п. А.Левковичем та заступником з виробництва п.М.Ходаком) та ПП «Гирич» (п.М.Твардовським). Були обговорені питання можливої співпраці з аналогічними фірмами Німеччини.