21.08.2007р. за участі працівників відділу енергозбереження та комунальних підприємств відбулася нарада з заступниками головних лікарів по господарській частині лікувальних закладів міста. На ній розглядалося питання роботи закладів за 7 місяців поточного року з виконання доведених завдань по споживанн. енергоносіїв і комунальних послуг.
Крім того, було поінформовано учасників наради про участь міста в популяризації інформаційної компанії «Display», що здійснюється в рамках членства міста в асоціації європейських муніципалітетів «Energie-cites» та передано представникам лікувальних закладів роздруковані кольорові плакати, які одночасно виконують роль енергетичного сертифіката будівлі, для їх розміщенні у закладах з метою публічного висвітлення для працівників і відвідувачів закладів результатів споживання енергії і води.
В подальшому такі плакати будуть розміщені в інших бюджетних закладах міста.