У зв’язку з проведеною реконструкцією та визначенням меж історико-архітектурної території, затвердженої «Положенням про історико архітектурну заповідну територію», з метою обмеження руху транспорту та безпеки руху пішоходів в центра ній частині міста, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Заборонити рух усіх транспортних засобів в історико-архітектурній частині міста по вул.. Незалежності – Вічевий майдан – майдан Шептицького та вул. Ринок (біля Ратуші).
2. Управлінню архітектури та містобудування розробити схему обмеження руху в центральній частині міста згідно рекомендацій комісії по безпеці руху та погодити її з службою ДАІ, МВС, УЖКГ. Станціями швидкої медичної невідкладної допомоги, пожежною службою.
3. Встановити, що мешканці, будинки яких розташовані на вказаній території, мають право заїзду на власному автомобілі при пред’явленні відповідного документу (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу).
4. Встановити, що завезення товару транспортними засобами в заклади торгівлі, які розташовані на цих територіях, здійснюється з 23:00 до 06:00. в інші години підвезення товару дозволяється за допомогою підручних засобів (візки та інше).
5. Право проїзду мають:
- спеціальний автотранспорт під час виконання прямих службових обов’язків (МВС, СБУ, пожежна охорона, швидка допомога, аварійний спец транспорт міських комунальних служб).
6. Паркування туристичних автобусів здійснюється на обладнаній стоянці на вул.. Мельничука (за адмінбудинком ОДА).
7. Управління торгівлі довести до відома керівників торгівельних організацій усіх форм власності про неухильне виконання даного рішення.
8. Державній автомобільній інспекції м. Івано-Франківська взяти на особливий контроль дотримання водіями і учасниками руху виконання даного рішення.
9. Дане рішення набуває чинності з дня опублікування його в газеті «Західний кур’єр».
10. Рішення Івано-Франківського МВК № 334 від 22.09. 2005 року вважати таким, що втратило чинність.
11. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Дерев’нка О. В.