Акція «7 чудес України» має на меті привернути увагу до найбільш популярних пам’яток історії та культури України, адже наша країна має чимало визначних пам’яток історико-архітектурної спадщини та мальовничих природних ландшафтів, які однак досі є невідомими для широкого загалу.
Головою ради загальнонаціональної акції «7 чудес України» є заступник Голови Верховної Ради України V скликання Микола Томенко.
Ця акція пов’язана з необхідністю максимального просування позитивного іміджу сучасної України як країни з унікальною історією, культурою, архітектурою та надзвичайно великими туристичними можливостями.
Обрані сім чудес України стануть новими символами України та її регіонів.
З культурно-історичних та туристичних перлин нашої області на звання одного з семи чудес України серед інших двадцяти номіновано також і музей «Писанка». Зараз він займає 8 позицію у рейтингу за результатами голосування.
Інтернет-голосування проводиться безкоштовно на офіційному сайті https://www.7chudes.in.ua/
Голосування припиниться
21 серпня о 17.00 год.
7 чудес України визначаться Оргкомітетом за результатами Інтернет-голосування та відповідного опитування 100 експертів (науковців, істориків, культурологів, фахівців у галузі туризму).