13 липня цього року в програмі «Гаряча трійка» одна із мешканок Івано-Франківська просила міського голову Івано-Франківська Віктор Анушкевичуса започаткувати у парку культури та відпочинку ім.. Т. Шевченка вечори танців для похилих людей. Нажаль вечори танців влаштувати проблематично, оскільки під час проведення реконструкції (яка триває і досі) сцену де відбувалися дискотеки і де можна було би проводити танці для старших людей було ліквідовано. Якщо зі сценою проблема, то от із музикою проблем немає. Після Дня міста у парку на літній естраді що вихідних відбуваються концерти муніципальних та народних колективів міста. Такі концерти триватимуть до 15 жовтня. Одним із прикладів де можна буде не лише послухати музику, а й потанцювати це концерт муніципального ансамблю саксофоністів «Джаз - класік», який відбудеться 26 серпня 2007 року в парку культури та відпочинку ім.Т. Шевченка о 17:00. тому усі бажаючи не залежно від віку мають можливість насолодитися музикою і потанцювати.