18-19 серпня 2007 року в м. Івано-Франківську, КП «Муніципальному фізкультурно-оздоровчому центрі» відбулись змагання з міні-футболу серед галузі торгівлі м. Івано-Франківська, присвячених Дню Незалежності України. В змаганнях приймало участь 7 команд: Прикарпатський Торговий Дім, Сільпо, Епіцентр, Фокстрот, Галичина Табак, Бізон, Технолюкс.
І місце – «Прикарпатський Торговий Дім»
ІІ місце – «Галичина Табак»
ІІІ місце – «Сільпо»