15-16 серпня 2007 року м. Івано-Франківськ відвідав експерт Євросоюзу Патрік Мунсіньє-Ломпре (Франція). Мета візиту - дати оцінку виконання заходів, передбачених міжнародним Проектом роздільного сортування твердих побутових відходів та ефект отриманий громадою від запровадження нових методів щодо поводження з відходами.
15 серпня відбулась зустріч п. Патріка з заступником міського голови п. Зінаїдою Федорук та координатором проекту п. Богданом Біликом. Гостя було ознайомлено з іншими міжнародним проектами, які реалізуються виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, перспективами по співпраці з порідненими містами в напрямку спільних міжнародних проектів.
Хоча реалізація проекту перебуває ще на початковій стадії, пан Патрік залишився задоволеним рівнем співпраці між громадою міста і міською мерією. А команда проекту, на думку пана експерта, ефективно вирішує поставлені перед нею завдання щодо покращення санітарного стану міста.
Під час круглого столу, який відбувся 16 серпня на базі Ресурсного Центру, велась відкрита розмова з партнерами проекту, зокрема, з представниками управління освіти та науки виконавчого комітету, громадськими організаціями «Мережа шкіл «Здорова дитина», «Центр муніципальна та регіонального розвитку-Ресурсний центр». В засіданні круглого столу взяли участь представники громадської організації «Еталон».
Пан експерт побував на підприємстві, яке виробляє продукцію з пластикових відходів, та на майданчиках, де встановлено спеціальні контейнери для роздільного сортування ТПВ.