З нагоди відзначення 16 річниці Незалежності України за сприяння міського голови Віктора Анушкевичуса та управління культури міськвиконкому вперше в місті Івано-Франківську – творчий проект маестро оперної сцени, народного артиста України Володимир Гришка.
Перебуватиме В. Гришко у Івано-Франківську лише 1 день. В планах Маестро оперної сцени – прес-конференція спільно з міським головою Івано-Франківська В. Анушкевичусом для ЗМІ, яка відбудеться 23 серпня о 12:00 в залі засідань міськвиконкому.
Творчий проект передбачає прослуховування талановитих дітей міста, яких буде нагороджено подарунками. А також дитина - переможець відібрана Маестро візьме участь у вечірньому концерті (дует з Маестро).
Гала - концерт відбудеться 23 серпня на площі біля міського озера. Початок о 19.00 год.
Запрошуємо мешканців та гостей міста на грандіозне святкове дійство.