15 серпня відбувся семінар сільських голів та секретарів сільських ради на базі Вовчинецької сільської ради.
Сільський голова с.Вовчинець поділився з колегами своїми напрацюваннями щодо вирішення питань соціально-економічного розвитку села, розвитку його інфраструктури. Нещодавно у Вовчинці відкрито нове приміщення сільської ради, ведуться роботи зі спорудження Будинку культури, проте є і ряд проблем, які сільська громада самотужки вирішити не може. Учасники семінару обговорили проблеми місцевого самоврядування в Україні, управління землями, які є основним стратегічним ресурсом громади села, дотримання законодавства про службу в органах місцевого самоврядування та ряд інших питань.