22 серпня 2007 року управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради проведе науково-практичну конференцію педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів міста на тему: «Проблеми і перспективи розвитку освіти міста: від якості процесу – до якості результату».
Науково-практична конференція відбудеться в приміщенні актової зали Прикарпатського національного університету ім.. В. Стефаника о 10:00 год.