18 серпня 2007 в м. Івано-Франківську по вул. Стуса з нагоди святкування Дня незалежності відбудеться ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.
Захід організований спільно головним управлінням сільського господарства обласної державної адміністрації, управлінням торгівлі й управлінням економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.
В ярмарку приймуть участь такі підприємства міста: ВАТ «Молокозавод», ВАТ «Полонина», ВАТ «Птахокомбінат», ВАТ «Хлібокомбінат», ВАТ «М’ясокомбінат» та інші.