15 серпня 2007 року на базі КП “ Івано-Франківськимводоекотехпром “ відбувся
семінар з керівниками водопровідно-каналізаційних підприємств області, на якому були проведені теоретичні заняття з обміну досвідом. Семінар відкрив заступник начальника Обласного комунального управління В.Г.Мельник. У своєму виступі він наголосив, що КП“ІФВЕТП “ завдяки досвіду, наполегливій та злагодженій праці, а також співпраці з іноземними фірмами виходить на Європейський рівень роботи та займає одне з провідних місць у сфері комунального господарства.
Основна мета
зустрічі керівників - не обмеження себе власними проблемами, а уміння визнати і поділитись,
бажання переймати досвід у їх подоланні . Генеральний директор КП “ІФВЕТП “ М.Б.Саєвич повідомив, що в 2007 році його підприємство відзначає півстолітній ювілей. Орієнтуючись на сучасні технології, КП“ІФВЕТП” покращує якість надання послуг споживачам м. Івано-Франківська, обслуговування фонтанів та дощових мереж. Проводиться велика за обсягом робота з підключення до водопостачання та водовідведення прилеглих сіл.
Кожний доповідач із захопленням розповідав би про свою роботу годинами, шкода що час, як усюди ведеться, регламентований. Доповідь технічного директора М.А.Ткачука про застосування методу гідравлічного розрахунку та створення системи водоспоживання викликала чимале зацікавлення в учасників семінару. Начальник відділу втрат води С.А. Шутяк продемонструвала новітнє обладнання, змістовно
розповіла про заходи, які вживаються
для зменшення втрат води.
Про хід роботи з споживачами, важкої за своєю специфікою, фінансовий бік підприємства, застосування Європейських стандартів з очистки та подачі води, – все це наглядно продемонстрували й інші висококваліфіковані та професійні доповідачі.
Доповіді жваво обговорювались, спонукали до дискусії. Приємно, що служби, які призначені для обслуговування
населення, проводять такі зустрічі з переймання досвіду, адже, коли чуєш схвальні відгуки про виконану роботу, то відчуваєш гордість та набираєшся натхненням .
Для затвердження вищесказаного після обіду відбулася екскурсія на водозабір, Черніївський комплекс, відвідали очисні споруди в с. Ямниця
де
ознайомились з процесом забору і очистки води та стоків .