Через зрив XIX сесії міської ради управління культури не може отримати додаткових коштів на оплату праці артистів муніципальних колективів міста. нагадаємо, що 20 березня 2007 року на XIII сесії міської ради V демократичного кликання депутати одноголосно прийняли рішення вибілити по 6000 гривень з депутатського фонду на до фінансування управління культури в статті оплати праці артистів муніципальних колективів міста.
На XIX сесії міської ради депутати мали прийняти рішення Про виділення коштів з фонду виконання звернень депутатів та доручень виборців.
Керуючись рішенням III сесії міської ради п’ятого демократичного скликання від 13.06.2006р. «Про затвердження нової редакції Положення про фонд виконання звернень депутатів та доручень виборців», відповідно до рішення XIII сесії Івано-Франківської міської ради п’ятого демократичного скликання від 20.03.2007 р. «Про програму використання коштів з Фонду на виконання звернень депутатів та доручень виборців на 2007 рік» та звернень депутатів Івано-Франківської міської ради, міська рада мала би вирішити:
Всього, за попереднім рішенням виділити кошти на ці цілі з депутатського фонду погодилися всі депутати міської ради. Проте в кінцевому варіанті лише 28 депутатів не пошкодували своїх депутатських коштів. Зокрема:
- Я. Бачку – кошти в сумі 6000 грн;
- М. Бойко – кошти в сумі 6000 грн;
- В. Бойчук – кошти в сумі 6000 грн;
- Б. Васильчик - кошти в сумі 6000 грн;
- С. Васковець – кошти в сумі 6000 грн;
- Г. Винничук – кошти в сумі 6000 грн;
- Р. Гасимов – кошти в сумі 6000 грн;
- П. Гречанюк – кошти в сумі 6000 грн;
- Р. Дорожівський – кошти в сумі 6000 грн;
- О. Зборовський – кошти в сумі 1000 грн;
- І Кінаш – кошти в сумі 6000 грн;
- В. Колковський – кошти в сумі 6000 грн;
- М. Кривень – кошти в сумі 6000 грн;
- Р. Кукурудз – кошти в сумі 4000 грн;
- Б. Маланюк – кошти в сумі 1000 грн;
- Л. Малофій – кошти в сумі 6000 грн;
- О. Олексик – кошти в сумі 6000 грн;
- С. Павловський – кошти в сумі 6000 грн;
- Р. Панасик –кошти в сумі 6000 грн;
- П. Романчик – кошти в сумі 6000 грн;
- В. Ротару – кошти в сумі 2000 грн;
- А. Рязанцев – кошти в сумі 6000 грн;
- Л. Симонович – кошти в сумі 6000 грн;
- О. Ткачук – кошти в сумі 6000 грн;
- Б. Федьків – кошти в сумі 6000 грн;
- З. Фітель – кошти в сумі 1000 грн;
- Д. Чміль- кошти в сумі – 2000 грн;
- Б. Чупірчук – кошти в сумі 6000 грн.
Загальна сума – 143 тисячі гривень. Хоча попередньо було прийнято рішення, що всі депутати виділять по 6000 гривень, що в загальному мало би становити 360 тисяч гривень. Однак через зрив сесії міської ради 2 політичними силами що становлять більшість у міській раді дане рішення залишається не прийнятим, а артисти муніципальних колективів (у Івано-Франківську налічується 6 таких колективів) не можуть отримати додаткові кошти до своєї заробітної плати. Яка, до речі, не становить і тисячі гривень разом з усіма нарахуваннями.