14.08.2007 року з ініціативи виконавчого комітету відбулась виробнича нарада з перевізниками міських маршрутів в якій взяло участь 85 перевізників із 94.
Зі сторони виконавчого комітету міської ради взяли участь заступник міського голови О. Дерев’янко, начальник відділу транспорту і зв’язку І. Гнатів, заступник начальника відділу В. Бабій. На зустріч був запрошений заступник директора територіального відділення Головавтотранссервіс В. Дерягін.
На нараді розглядалися питання роботи міського пасажирського транспорту за два місяці з часу введення нової маршрутної мережі.
Основні акценти з боку виконавчої влади були зосереджені на порушеннях, які допускаються перевізниками, а саме:
- регулярність руху;
- дотримання схеми руху автобусів;
- перевезення пільгової категорії пасажирів;
- культура перевезення.
З боку перевізників було піднято ряд питань стосовно покращення організації дорожнього руху, а особливо в таких проблемних місцях, як вулиця Дністровська, Привокзальна площа.
З метою більш чіткої координації дій в питаннях міських пасажирських перевезень, внесення позицій щодо покращення роботи міських автобусів, оптимізації маршрутної мережі представниками виконавчого комітету запропоновано перевізникам створити і налагодити роботу Асоціації міських пасажирських перевізників, яка б і займалася цією роботою. За своєї сторони виконавчий комітет готовий прияти в роботі Асоціації.
Перевізники міських автобусних маршрутів підтримали ініціативу виконавчого комітету міської ради, громадської ради, Всеукраїнського товариства «Просвіта » ім.. Т. Шевченка щодо безоплатного перевезення жителів та гостей Івано-Франківська 24 серпня у День Незалежності, які будуть одягнені у національний одяг (вишиті сорочки, кептарі).
Загалом зустріч пройшла конструктивно в діловій обстановці.