12 серпня 2007 року в с. Крихівці на сільському стадіоні проводилась спартакіада меред мешканців сіл Іванно-Франківської міської ради присвяченої 16-тій річниці Незалежності України.
В змаганнях прийняли участь спортсмени з с. Крихівці, с. Микитині, с. Вовчинці та с. Угорники, які змагалися в 4 видах спорту. Найбільш вдало виступили спортсмени з с. Крихівці, які святкували перемогу в усіх видах програми.
Чемпіонами та призерами з гирьового спорту стали: Поповчак Тарас – І місце, Маслов Андрій – ІІ місце (двоє представників з с. Крихівці) та Рибчак Олександр – ІІІ місце (с. Микитинці).
В змаганнях з армреслінгу І та ІІ місце завоювали представники с. Крихівці:
І місце – Віктор Яковішак; ІІ місце – Петро Човган; ІІІ місце – Олександр Рибчак (с. Микитинці).
В змаганнях х волейболу рівних не було господарям спартакіади, друге і третє місце зайняли волейболісти з с. Угорники та Микитинці.
В перетягуванні канату перемогу святкували господарі спартакіади, на другу сходинку пошани піднялися спортсмени з с. Угорники і на третю – представники с. Вовчинці.
Всі переможці та призери змагань в окремих видах програми нагороджувались грамотами та медалями міськспорткомітету.
Командам, які посіли І, ІІ, ІІІ місце в загальнокомандному заліку були вручені кубки міськспорткомітету.