На виконання урядової телеграми від 09.08.2007 року № 1609 з метою наповнення ринку доступними продуктами харчування та забезпечення виходу на ринок безпосередніх виробників 11-12 та 18 серпня 2007 року в обласному центрі Прикарпаття та в усіх районних центрах та містах обласного підпорядкування відбудуться ярмарки з продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки безпосередньо її виробниками. Також в ці дні максимально буде реалізовано тваринницьку продукцію за оптимальними цінами.
Райдержадміністрації, виконком Івано-Франківської міської ради. Головне управління агропромислового розвитку ОДА мають забезпечити завезення на ярмарку по вул.. Стуса що в обласному центрі якнайширший асортимент сільськогосподарської продукції. Також вище перелічені органи мають забезпечити належну підготовку території та громадський2 порядок у місцях проведення ярмарки.