Міська робоча група обліку виборців з проведення позачергових виборів народних депутатів України запрошує всіх виборців перевірити правильність внесення даних про себе, свою сім’ю в списки виборців, особливо тих мешканців міста, які змінили місце реєстрації, прізвища, тих, кому на день виборів виповнюється 18 років. В день виборів зміни у списки виборців вноситись не будуть.
Уточнити правильність внесення своїх даних в списки виборців ви можете в приміщенні виконавчого комітету міської ради (вул.. Грушевського 21, каб.104), телефон 556376.