У День Незалежності міським транспортом можна буде скористатись безкоштовно. Таке рішення прийняла міська влада Івано-Франківська. Однак проїхатися у автобусі чи маршрутці вулицями Франківська безкоштовно можна буде за однієї умові, що пасажир буде вдягнений у національний одяг (вишиту сорочку). Планується, що родинам, які прийдуть на святкування у вишиванках, будуть вручені пам’ятні подарунки. 24 серпня з нагоди свята привітають перестарілих учасників визвольних змагань.
Цього дня в усіх кав’ярнях та ресторанах, а також в радіо ефірі має звучати виключно українська музика.
Порадує мешканців Івано-Франківська і управління житлово-комунального господарства. як доповів на оперативній нараді начальник ЖКГ міста Петро Косюк до дня незалежності на 15 найбільших перехрестях міста будуть встановлені дорожні флюгери. Точну годину з нагли Дня Незалежності покаже і годинник на Ратуші. За словами П. Косюка всі 4 циферблати годинника показуватимуть точний час, а у визначені години гратиме гімн України, замість вже звичної франківцям мелодії.
Перто Косюк також запевнив, що до Дня Незалежності буде вивезено усе сміття і заасфальтовано деякі вулиці міста.
Загалом відзначення Дня Незалежності передбачає ряд культурно – масових заходів, які мають завершитись святковим салютом на Вічевому майдані.