10 серпня відбулося друге засідання Комітету з розробки стратегічного плану розвитку сіл, які входять до Івано-Франківської міської ради.
Порядок денний
1. Звіт про результати опитування мешканців сіл.
2. Звіт про результати опитування підприємців, які здійснюють діяльність на території сіл.
3. Презентація оновленого профілю громад міста Івано-Франківська та сіл, що входять до Івано-Франківської міської ради.
4. Визначення спільного бачення розвитку сіл.
5. Визначення критичних напрямків розвитку сіл.
6. Призначення підкомітетів та голів підкомітетів.
На засіданні заслухано звіт Сергія Качмара, директора Івано-Франківського обласного Центру Соціальних Досліджень, про проведення опитування думки мешканців сіл: Вовчинці, Крихівці, Микитинці, Угорники, Хриплин. Опитано всього 250 респондентів – доросле населення (старше 18 років) за віком, статтю, родом занять, в кожному селі по 50 чоловік.
А також слухали О.Федорович, консультанта Проекту "Економічний розвиток міст" (USAID), зі звітом про опитування думки підприємців, що здійснюють свою діяльність на території сіл Івано-Франківської міської ради.
На засіданні було презентовано оновлений профіль громад м.Івано-Франківська та сіл, що входять до Івано-Франківської міської ради.
Крім того, членами Комітету було виокремлено три проблемні питання: - економічний розвиток; - розвиток комунальної інфраструктури; - розвиток соціальної інфраструктури.