З нагоди святкування в місті Дня підприємця виконавчий комітет міської ради організовує проведення спортивних змагань та участю збірних команд від суб’єктів підприємницької діяльності (приватні підприємці, представники фірм), депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради.
Спортивні змагання відбудуться 01.09.2007 року (початок змагань о 11:00 год.) на базі муніципального фізкультурного оздоровчого центру за адресою вул.. Симоненка 13.
У програмі змагань:
- волейбол (чоловіки, жінки);
- настільний теніс (чоловіки. жінки);
- стрільба з пневматичної гвинтівки (чоловіки, жінки);
- міні – футбол (чоловіки).
Учасники змагань, які займуть призові місця (як в загальнокомандному заліку, так і в розрізі окремих видів спорту) будуть нагороджені призами.
З метою отримання більш детальної інформації з питань проведення змагань та подання заявок на участь у спортивних змаганнях можна звертатись у відділ підтримки та розвитку підприємництва виконавчого комітету міської ради за адресою:
Вул.. Г рушевського 21, IV поверх, каб. 417 тел. 552117
Або у Дозвільний центр м. Івано-Франківськ за адресою:
Вул.. Бандери 1, VII поверх, каб 702. тел 750330
Факс 750330. E-mail : [email protected] , [email protected]
Заявки подаються у відділ підтримки та розвитку підприємництва або у Дозвільний центр до 30 серпня 2007 року.