З метою оздоровлення фінансового стану ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», пожвавлення його виробничої діяльності. Відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та на підставі статті 53 ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» виконавчий комітету міської ради пропонує на розгляд депутатів міської ради :
1 – надати згоду директору ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» на зверення в господарський суд Івано-Франківської області із заявою про порушення справи про банкрутство з метою проведення процедури санації.
2 – погодити план санації ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» та надати згоду на її провадження директору Блащуку А.А.
3 – контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови З.Федорук та О. Дерев’янка.