З метою уникнення фактів нецивілізованого розміщення агітаційних матеріалів, що може створювати незручності для мешканців міста, накопичення паперового сміття, виконавчий комітет міської ради запропонував політичним партіям, учасникам передвиборчого процесу, розміщувати агітаційні матеріали виключно у визначених для цього місцях за наступним варіантами:
1 – РІП «Ратуша» отримує від політичних партій та блоків матеріали передвиборчої агітації та розміщує її на щитах і тумбах (100 штук) та сіті-лайтах (40 штук) міста, відповідно до поданих розцінок згідно з принципом рівноцінної площі, а учасники виборчого процесу самостійно проводять розміщення агітаційних матеріалів на будівельних огорожах (96 штук).
2 – РІП «Ратуша» отримує від політичних партій та блоків матеріали передвиборчої агітації та розміщує їх на щитах і тумбах (100 штук) міста, відповідно до поданих розцінок згідно з принципом рівноцінної площі, а учасники виборчого процесу самостійно проводять розміщення агітаційних матеріалів на будівельних огорожах (96 штук) та сіті-лайтах (40 штук).
4 – політичні партії відмовляються самостійно розміщувати агітаційні матеріали на щитах і тумбах (100 штук), сіті-лайтах (40 штук) та будівельних огорожах (96 штук).
Нагадаємо, що минулого тижня політичні партії, учасники передвиборчого процесу підписали декларацію «Про чисті вибори». Зокрема свій підпис під декларацією поставили: Блок Юлії Тимошенко. Наша Україна Народна Самооборона. Партія Регіонів, Комуністична Партія України, ВО «Свобода». Соціалістична Партія України, Блок Л. Супрун. Представники цих партій зібралися вдруге, у п’ятницю, 10 серпня, на спільному засіданні уповноважених представників міських організацій політичних партій та блоків – учасників виборів 2007 року та керівництва міської ради та виконавчого комітету, для обговорення питання де і як політпартії будуть розміщувати агітаційні матеріали згідно з вимогами зазначеними в декларації.
На розгляд політ партій було винесено 3 вищенаведених варіанти розміщення агітаційних матеріалів. Найперше з пропозицією аби агітаційні матеріали розміщувала РІП «Ратуша» згодилися представники ЗМІ. Мовляв на попередніх виборах надивилися на хаотичне розміщення агіток, що доходило інколи до абсурду, чи на змагання між політпартіями - хто кого швидше заклеїть. Цього разу на зібранні представники політичних партій, учасників виборчого процесу, домовились, що ніхто не буде зривати агітки свого конкурента, не буде клеїти свої агітки на агітки іншої політпартії і використовуватиме місце для агітації так аби вистачило місця конкурентові. Проте погодитися на впорядковане розміщення агітаційних матеріалів представникам політичних партій розуму, видно, не вистачило. Після довгої дискусії, поділу рекламних дошок, будівельних парканів типу «це мені, а це тобі і не лізь на мене» більшістю голосів було прийнято рішення – самовільно розміщувати агітаційні матеріали на відведених місцях. Проти такої ситуації проголосував лише блок Л. Супрун. Проте у вирішенні цього питання швидше верх взяли особисті антипатії учасників передвиборчого процесу, а не здоровий глузд.