9 серпня 2007 року відбулося засідання Ради підприємців при міському голові. До порядку денного увійшли наступні питання:
1. Обговорення проекту Положення про Раду підприємців при міському голові, кандидатур на голову, заступників голови та секретаря Ради.
2. Обговорення програми заходів до відзначення Дня підприємця в місті. 3. Обговорення переліку кандидатур на нагородження до Дня підприємця на рівні області та міста; видів нагород на рівні міста; відзначення суб’єктів підприємництва від ділового тижневика “Статус. Захід”.
Серед інших заходів в рамках святкування Дня підприємця заплановано провести спортивні змагання за участю збірних команд від суб’єктів підприємницької діяльності (приватні підприємці, представники фірм), депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради.
Спортивні змагання відбудуться 01.09.2007р. (початок змагань о 12.00 год.) на базі муніципального фізкультурного оздоровчого центру за адресою вул. Симоненка, 13.
У програмі змагань:
- волейбол (чоловіки, жінки),
- настільний теніс (чоловіки, жінки),
- стрільба (чоловіки, жінки),
- гирьовий спорт (чоловіки),
- міні-футбол (чоловіки).
Учасники змагань, які займуть призові місця (як в загальнокомандному заліку, так і в розрізі окремих видів спорту) будуть нагороджені призами.
З метою отримання більш детальної інформації з питань проведення змагань та подання заявок на участь у спортивних змаганнях можна звертатися у відділ підтримки та розвитку підприємництва виконавчого комітету міської ради за адресою:
вул. Грушевського, 21, IV поверх, каб. 412, тел. 552117
або у Дозвільний центр м. Івано-Франківська за адресою:
вул. С.Бандери, 1, VІІ поверх, каб. 702, тел. 750330
факс 750330
E-mail: [email protected], [email protected]