Кожного року Державна служба туризму та курортів Міністерства культури і туризму України та Асоціація готельних обєднань та готелів міст України підводить підсумки конкурсу на відзначення номінації «Кращий готель України».
За результатами 2006 року за критеріями: культура обслуговування, розвиток інфраструктури, якісна модернізація номерного фонду, ріст економічних показників та збільшення числа відвідувачів, дипломом переможця було нагороджено ТзОВ «Надія» на чолі з директором – Бойком Мирославом Олексійовичем.
Відділ туризму МВК
тел. 55-64-83
[email protected]