З серпня в нашому місті розпочав діяльність новий спільний українсько-польський проект «Розробка стратегії транскордонної співпраці Люблін-Луцьк-Львів-Івано-Франківськ». Міжнародний проект фінансується за посередництвом Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Метою проекту є визначення спільного бачення, місії, цілей та завдань для чотирьох партнерських міст, що будуть покладені в основу стратегії транскордонної співпраці Любліна, Луцька, Львова та Івано-Франківська, міст, що знаходяться на території охоплених Програмою транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки.
Робочі групи, створені на виконання заходів проекту в цільових українських містах, 6-8 серпня 2007 р. здійснили навчальну поїздку до м.Любліна. Згідно програми візиту представники виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради працювали над завданнями проекту у шести профільних групах, зокрема з питань:
- культура, туризм, освіта;
- міжнародна співпраця;
- будівництво, комунальне господарство, інвестиції, екологія;
- підприємництво, фінанси, стратегічне планування;
- рада міста, організація роботи апарату виконавчих служб;
- соціальна служба.
Напрацьовані пропозиції щодо пріоритетних напрямів транскордонної співпраці та майбутніх спільних проектів збільшать можливості органів самоврядування у дієвому заохоченні європейських фінансових фондів.
В плані дій спільного проекту передбачені наступні заходи:
- навчальна поїздка (української сторони) до Любліна;
- навчальна поїздка (польської сторони) до трьох українських проектних міст;
- тренінги для представників органів самоврядування проектних українських міст;
- тренінги для представників самоврядування м.Любліна;
- зустріч українсько-польської робочої групи у м.Любліні;
- зустріч українсько-польської робочої групи у м.Львові;
- Офіційне підписання стратегії у м.Любліні.
Відділ міжнародних зв"язків
тел. 55-20-65
Фото:
Підведення підсумків навчальної поїздки робить Президент міста Любліна.
Зала засідань міської ради м.Любліна в ратуші.