Окрім 17-ти найкращих майстринь, до створення символічного полотна завдовжки 9 метрів, долучився і міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.
Вишитий на рушнику, символізує історію країни від найдавніших часів до сьогодення. До Івано-Франківська "Рушник національної єдності" вишивали вже у дев'яти областях. До кінця серпня акцію проведуть ще у шести регіонах. Завершений рушник творці передадуть до музею.
Віктор Анушкевичус, міський голова Івано-Франківська: "Тремтіння рук викликано тим, що поруч мене такі поважні майстрині, а по-друге, я вишивав на полотні, якому біля 50 років. Окрім того, воно було виткане неподалік від моєї рідної домівки приблизно за 20 кілометрів. Я пригадав як мене вчила мати вишивати. А нині я долучився до цього рушника, до якого торкалися руки великих майстринь з усієї України".