З метою вирішення практичних питань з надання кредиту для реалізації проекту по встановленню в закладах управління освіти систем автоматичного регулювання споживання теплової енергії з двохденним візитом у нашому місті перебував експерт норвезької компанії Ensi-International Віктор Котомкін. Як вже повідомлялося, 20 червня Інвестиційний комітет Скандинавської Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО затвердив кредитування вищевказаного проекту, який є першим по програмі НЕФКО «Кредити для енергозбереження» в Україні. Супровід проектів, які кредитує НЕФКО, здійснює норвежська консалтингова компанія Ensi, представник якої здійснив перший візит у наше місто. Під час зустрічі В.Котомкіна з заступником міського голови З.Федорук, начальником управління економічного і інтеграційного розвитку Б.Біликом, начальником відділу енергозбереження і комунальних підприємств М.Мельниковичем, завідувачем сектору сталого розвитку І.Дмитрученком були обговорені проблемні питання реалізації проекту та намічені шляхи їх вирішення. Крім того, В.Котомкін відвідав декілька бюджетних закладів, на яких передбачається впровадження вказаного проекту і ознайомився з умовами його реалізації.