Сьогодні 09 серпня 2007 року в приміщенні Краєзнавчого музею відбудеться акція «Рушник єдності». Суть акції - дев’ятиметровий рушник вишивають губернатори обласних центрів міста та голови міст України. Тобто даний рушник є символом єдності України, а сама держава в даному сенсі символізує єдину сім’ю, єдину родину. Попередньо вишивальниці відмітили місця та малюнок вишивки. Цей рушник побував вже у 8 областях України. Сьогодні в Краєзнавчому музеї «Рушник єдності» вишиватимуть міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус та голова ОДА Роман Ткач.
Акція відбудеться об 11:00 на третьому поверсі Краєзнавчого музею.