Завтра 07 серпня 2007 року відбудеться спільне засідання відповідальних представників міської влади та політичних партій і блоків, учасників виборчої компанії 2007 року. На засіданні буде розглянуто питання виборів у місті Івано-Франківську, зокрема обговорення проблем, які хвилюють політичні партії і вирішення яких в компетенції міської влади. А також підписання Декларації про «Чисті вибори» в місті Івано-Франківську.
Засідання відбудеться о 16:00
Місце проведення: зал засідань міськвиконкому (311 кабінет)