Напередодні та в День незалежності по місту майорітимуть державні прапори, а по радіо та в кафе звучатиме українська музика. Таке рішення прийняла громадська рада на своєму засіданні 02 серпня 2007 року. Згідно даного рішення є пропозиція аби всі мешканці міста вивісили державні прапори на власних помешканнях ще 23 серпня, оскільки в цей день відзначають День прапора. Також рада має звернутися до усіх радіостанцій аби День 24 серпня зробити Днем звучання виключно української пісні. Таке ж звернення буде зроблено до усіх сфер торгівлі та побутового обслуговування. Фішкою святкування Дня Незалежності має стати те, що всім мешканцям міста запропоновано вийти цього дня на вулиці у вишиванках.
Також 24 серпня має відбутися Духовний майдан, приурочений до Дня Незалежності.
З Днем Незалежності мають привітати перестарілих мешканців – учасників визвольних змагань та політв’язнів. Управління транспорту ж має намір звернутися до всіх перевізників з проханням надати можливість безоплатного проїзду громадянам у національному одязі та забезпечити звучання в салонах транспорту виключно української музики.