За даний період комітетом фізкультури і спорту міськвиконкому було проведено ряд заходів, зокрема:
1 – 30.07.07р. – підведення підсумків по проведенню змагань чемпіонату міста з шахів серед інвалідів різних нозологій. (м. Івано-Франківськ, вул.. Січових Стрільців 28 БК УТОГ. Відповідальний М. Василюк, у проведенні заходу взяли участь УВП, УТОГ, УВП. УТОС )
2 – протягом тижня були проведені олімпійські заходи по підготовці до проведення в місті 03.08.07р. на площі Шептицького командного чемпіонату світу серед богатирів. (відповідальний – М. Андрійчук. Взяли участь у проведенні – перший заступник міського голови В. Швадчак)
3 – організаційні заходи по підготовці Спартакіади серед мешканців сіл Івано-Франківської міської ради (відповідальний – М. Андрійчук, взяли участь голови сільських ради)
4 – підготовка звітної документації по роботі за І півріччя 2007 року.
5 – організаційні заходи по підготовці до проведення малих Олімпійських ігор. (Літній табір відпочинку «Лімниця» с. Вістова )
6 – організаційні заходи по підготовці до проведення чемпіонату міста з міні – футболу серед закладів торгівлі.