Фінансовий директор підприємства ”Івано-Франківськ теплокомуненерго” Степна Бачик повідомив, що з 06 серпня 2007 року підприємство розпочинає широкомаштабну роботу по передачі в суд позовних заяв на стягнення боргу з абонентів, які мають заборгованість за послуги теплопостачання та підігріву гарячої води більше ніж за два місяці.
Рекомендується протягом двох тижнів уточнити суми заборгованості та провести її погашення.
До абонентів, які не погасили у вказаний термін заборгованість, будуть вжиті заходи, щодо її примусового стягнення з накладанням всіх витрат по стягненню на боржника.