2 серпня 2007 року в заступника міського голови З.Федорук відбулося перше засідання Ради підприємців при міському голові, на якому розглянуто проект Положення про Раду та питання організації святкування Дня підприємця. Обговорювалися критерії відбору для нагородження підприємців міста. В рамках святкування Дня підприємця планується провести урочисте засідання та спортивні змагання серед команд підприємців, представників виконавчого комітету та депутатського корпусу.